English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 77491206 -021
نمابر: 77491206 -021
آدرس دبیرخانه: تهران: نارمك،دانشگاه علم و صنعت ايران، انجمن علمي كامپوزيت ايران، صندوق پستي 16845/188 ايميل: info@irancsa.ir
پست الکترونیکی: m.beheshty@ippi.ac.ir
کد پستی: 1684613114
مشاهده خبر
تصميمات اولين جلسه هيات مديره جديد انجمن

اولين جلسه هيات مديره جديد انجمن  در روز دوشنبه مورخ 1395/5/18 در دانشكده مكانيك دانشگاه علم و صنعت ايران تشكيل و تصميمات زير اتخاذ شد:

1.  تعیین مسئولیت‌های اعضای هئیت مدیره به شرح زیر:

 •       رئیس هئیت مدیره: دکتر محمد حسین بهشتی

•         نائب رئیس هئیت مدیره: دکتر رضا مسلمانی

•        خزانه‌دار انجمن: دکتر فتح‌اله طاهری بهروز

•       مسئول کمیته آموزش و دانش افزایی: دکتر محمد حیدری رارانی

•       مسئول کمیته روابط داخلی و بین‌الملل: دکتر رهام رفیعی

•       مسئول کمیته ارتباط با صنعت: دکتر مجید جمال امیدی

•       مسئول کمیته استاندارد: دکتر مجید صفرآبادی فراهانی

2.  با پیشنهاد دکتر رفیعی و موافقت هيات مديره، انجمن حامی علمی کنفرانس"کاربرد کامپوزیت در صنایع ایران" که در دانشگاه تهران در تاریخ 6 و 7  بهمن سال جاري تشکیل می‌شود، خواهد بود.

3.      موافقت شد که هر یک از اعضاء برای مسئولیت‌های مشخص شده، آیین نامه اجرایی مربوطه را آماده کرده و برای بررسی به هئیت مدیره انجمن ارائه نمایند.

4.      موافقت شد که اعضای هیئت علمی با رتبه استادي فعال در حوزه مواد کامپوزیتی شناسایی شده و عضویت افتخاری انجمن به ایشان اعطاء گردد. این اعضاء از پرداخت حق عضویت انجمن معاف خواهند بود.

5.      موافقت شد که ضمن تهیه لیستی از مراکز صنعتی مرتبط با مواد کامپوزیتی، انجمن علمی کامپوزیت با این مراکز به¬طور رسمی مکاتبه کرده و فعالیت‌ها و خدمات قابل ارائه را معرفی نماید.

6.       تهیه بروشور معرفی انجمن علمی کامپوزیت مورد بحث قرار گرفت و تصمیم گرفته شد که برای جلسه بعد یک پیش نویس اولیه بروشور آماده گردد.

7.      موافقت شد که انجمن با مراکز مهندسی - آموزشی معتبر مذاکره کرده تا برای اعضاء انجمن در ثبت‌نام دوره‌های آموزشی تسهیلاتی درنظر گرفته شود و این مراکز در وبسایت انجمن معرفی گردند.

8.      موافقت شد که با همکاران هئیت علمی مستقر در دانشگاه‌های مختلف مکاتبه شود تا نمایندگی انجمن را در دانشگاه خود برعهده گیرند.

9.      با توجه به پیشنهاد دکتر حیدری و موافقت اعضاء، مقرر شد که کارت عضویت برای اعضاء دانشجویی طراحی گردد و تمهیداتی اندیشیده شود که پس از پرداخت حق عضویت برای ایشان ارسال شود.

10.   مقرر شد که همزمان با برگزاری کنفرانس CCFA-5 در دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، از اعضای هئیت مدیره انجمن در دوره اول تقدیر و قدردانی شود.

تاریخ انتشار: 1395/05/25 - 14:57
شناسنامه انجمن

انجمن علمي كامپوزيت ايران به منظور گسترش، پيشبرد و ارتقاي علمي و توسعه كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه‌هاي كامپوزيت­هاي پليمري، سراميكي، فلزي و نانوكامپوزيت­ها، و با مجوز اخذ شده از كميسيون انجمن­هاي علمي معاونت پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تشكيل ‌گرديده است.

شماره ثبت انجمن: 29195

شناسه ملي انجمن: 10320766111